Content Marketing

section-49e082f

Niezmiernie ważnym elementem strony internetowej jest jej zawartość. Zdjęcia przyciągają wzrok i sprawiają, że witryna jest bardziej atrakcyjna, jednak bez wartościowych treści nie spełnia ona swojego zadania.
Z wielką przyjemnością przygotujemy dla Państwa teksty, którymi przekażecie swoim klientom Waszą misję i zareklamujecie swoje produkty.
Oferujemy przygotowanie personalizowanych tekstów na strony internetowe, blogi, opisy produktów do sklepów. Wiemy jak zrobić to profesjonalnie, dzięki czemu poprawimy Państwa pozycję w wynikach wyszukiwania.

https://profil-it.pl/wp-content/uploads/2021/02/content_marketing1-1000x600.jpg
section-5607628
https://profil-it.pl/wp-content/uploads/2021/02/content1-1000x600.jpg

Klasyczne reklamy są męczące dla użytkowników. Telewizyjne przełączamy, wyskakujące okienka na stronach internetowych zamykamy. Ale chętnie słuchamy i oglądamy ludzi, których lubimy.
Podobnie jest z firmami. Marki, które udostępniają swoją bardziej „ludzką” twarz i odsłaniają kulisy swojej pracy, dzielą się przydatnymi ciekawostkami, podpowiadają jak można praktycznie użyć ich produktu- a przy tym nie są nachalne - są przez odbiorców uważane za bardziej wiarygodne i chętniej nawiązują z nimi relację.

section-18b1c2a

Content Marketing istnieje odkąd istnieją portale społecznościowe. Jednak teraz mówi się o nim częściej jako formie promocji towarów i usług. Tworzone są wartościowe treści, które odpowiadają na potrzeby odbiorców. Dzięki temu, że są merytoryczne i wysokie jakościowo, są promowane zarówno przez wyszukiwarki jak i samych użytkowników.
Elementem content marketingu jest tworzenie treści, w których prezentowane są praktyczne cechy towarów lub usług i pokazanie ich jako elementu stylu życia. To przekazanie odbiorcy, że chcemy
nawiązać z nim długoterminową relację, gdzie zależy nam na jego zadowoleniu.

Usatysfakcjonowany klient będzie polecał Państwa produkt lub usługę wśród swoich znajomych i bardzo prawdopodobnym jest, że wśród nich znajdą się wasi nowi klienci.

https://profil-it.pl/wp-content/uploads/2021/02/content2-1000x600.jpg